Давай дружити

Всім привіт, на зв'язку Настя і Олексій - ми пара, і ми батьки нового проекту MWing.  Тут не буде тексту про те, що ми молоді мама і тато, які не знайшли якісного одягу для своєї малечі, не буде гарної казочки, як ми вирішили шити щось особливе. Тут буде розповідь про те, що ми, маючи інтернет-магазин одягу для мам і малят, зіткнулися з тим, що українському виробнику одягу newborn, немає чого запропонувати вітчизняному ринку. Чомусь, те що виробляється в Україні, дуже схоже на те, що вироблялося ще 50-60 років тому і це дуже прикро. Ми вирішили трішкі підправити цю ситуацію і розбавити сірі будні яскравими барвами, але притримуючись концепції такого популярного зараз скандинавського мінімалізму.

MWing або My wing - мамине крило, моє крило - я хочу, щоб це був осередок затишку та комфорту і так буде.

Що і ще як не мамине крило асоціюється із турботою, теплом, любов’ю, материнство - ніхто не здатний так віддаватися як мама. Тому і я з особливим трепетом відношуся до Mam's Wing, це мій спосіб допомогти тобі, але сама я з цим не впораюся, тому зібрала навколо себе молоду та дуууже амбітна команда однодумців, що вирішили покласти край всьому тому несмаку, що оточує нас з перших днів життя. 

Ми створюємо концептуальне вбрання для малят, вкладаючи в це свій досвід і спостереження. Завдяки SIMPLEMOM вдалося зібрати величезний об’єм інформації, консолідувати інтереси та вподобання безліч матусь по всьому світу і створити універсальний продукт, що здатний задовольнити навіть тебе і твій вибагливий смак. 

А якщо тобі потрібний одяг для себе (одяг для вагітних або для годування), дитячий текстиль або меблі, тоді ласкаво просимо до SIMPLEMOM , обіцяю - тобі сподобається.

Ми не схожі на інших, в нас свої цінності і концепція, ми покажемо що все може бути по іншому, що дитячий одяг може бути іншим.⠀

На постійному зв'язку з тобою я - Настя, з радістю відповім на всі твої запитання і допоможу з вибором.

Давай дружити!