Боді

Показано від 1 до 15 (Всього 39)

Не менш важливим вбранням, є його величність - Боді. Це той же чоловічок, тільки без ніжок. Ми пропонуємо тобі такі варіанти бодіків: з довгим рукавом, з коротким, боді-майки, боді з горловиною-човником і боді на кнопках. Основні матеріали для боді це стрейч кулір - тонкий бавовняний матеріал та інтерлок - щільний бавовняний трикотаж.  

Важливою особливістю наших боді є те, що вони досить повномірні, мають просторі пройми. Це дозволяє виконувати шви в середину, не псуючи зовнішнього вигляду бодіка і, при цьому, не доставляти малюку дискомфорт. Боді “росте” разом з дитям - відмінно тягнеться як в довжину, так і в ширину. 

Всі шви делікатно оброблені, а планка з кнопочками додатково посилена і окантована. Зверни увагу, є такий момент, про який виробники, чомусь не говорять, але всі нові вироби мають кнопки, що відстібаються із невеликим зусиллям. Це пов’язано з тим, що в нових виробах, кнопочки щільно закриваються і, після кількох одягань і прання, цей ефект зникає. Тому, будь обережна із своїм манікюром і не роби різких рухів).

В крій виробів 56 і 62 розмірів, закладено царапки на рукавчиках, щоб маля не травмувало себе. 

А щоб доповнити образ - обери наші стильні повзунці, що чудово поєднуються із будь-яким виробом і забезпечують делікатну посадку на животик, не травмуючи пупок.