Повернення і обмін

Будь-який товар, замовлений на MWing, що не підійшов за якихось причин (фасон, розмір, колір), можна повернути або обміняти протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки.
Для оформлення повернення вам необхідно:

1. Скомплектувати повернення, яке складається з:
       a.  товару
       b.  товарного чеку

2. Надіслати повернення зручним для вас способом (можливі способи відправлення вказані нижче). 

3. Дочекатися смс повідомлення про надходження повернення на склад. Грошові кошти будуть переведені протягом 3 робочих днів з дати надходження товару на склад.

Можливі способи відправки повернення

Повернення Укрпоштою:
Вартість відправлення по тарифам Укрпошти.
Якщо Ви прийняли рішенні про повернення або обмін - зв'яжіться із нами, будь яким, зручним для Вас способом e-mail або дзвінок і ми надамо Вам даня для повернення.
Коли повернення надійде на склад MWing, Ви отримаєте смс з інформацією про те, що товар прийнятий до повернення.
Звертаємо Вашу увагу на те, що посилки, відправлені післяплатою або з пересилкою за рахунок одержувача, ми не отримуємо. В цьому випадку посилки повертаються відправнику.

Важливо! При оформленні відправлення оціночну вартість товару, що повертається необхідно вказувати рівну вартості товару в замовленні.

Повернення Новою Поштою:
Вартість відправлення по тарифам Нової Пошти.
Якщо Ви прийняли рішенні про повернення або обмін - зв'яжіться із нами, будь яким, зручним для Вас способом e-mail або дзвінок і ми надамо Вам даня для повернення.
Коли повернення надійде на склад MWing, Ви отримаєте смс з інформацією про те, що товар прийнятий до повернення.
Звертаємо увагу: у разі, якщо дані одержувача вказані невірно ми не можемо гарантувати доставку посилки на наш склад.

Зверніть увагу!
Повернення товару належної якості можливе лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і носіння, наявність оригінальної і неушкодженою упаковки і ярликів);
Термін повернення грошових коштів залежить від способу повернення і становить не більше 10 робочих днів від дати надходження повернутого товару на склад Продавця разом із чеком. 
Товар з браком / неправильної комплектації (товар, який ви не замовляли, або розмір не відповідає замовленому) повинен бути повернений нам з оригінальними ярликами і в оригінальній упаковці;

У разі повернення товару неналежної якості, ми беремо на себе витрати з пересилання товару назад нам. Для цього необхідно надати чек за пересилку.

Деякі категорії товарів, такі як натільна білизна, купальники, рукавички, панчішно-шкарпеткові вироби, не підлягають поверненню та обміну згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р М 172. 

Зверніть увагу, якщо присланий Вами товар не підлягає поверненню, ми будемо змушені відправити його назад за Ваш рахунок.

Щоб уникнути проблем з обміном і поверненням, а також заощадити Ваш і наш час, будьте уважні,  завжди читайте опис товару, звертайте увагу на розмірну сітку і режими догляду за річчю. Вдалих покупок разом із MWing.com.ua