Одяг з мусліну

Показано від 1 до 7 (Всього 7)

Немає кращого літнього матеріалу, ніж муслін - невагомий, дихаючий та повністю натуральний матеріал, ніби, навмисно створений для дитячого одягу.

Легкий і повітропроникний муслін - це бавовняний матеріал з нещільним гладким переплетенням, який виготовляється за технікою полотняного переплетіння, що й забезпечує максмальну гігроскопічність. Ця тканина вважаєьться однією із найдорожчих - муслін завжди був цінним товаром, часто коштував так само, як золото, оскільки технологія виготовлення і обробки матеріалу одна із найбільш затратних. Це делікатне полотно вимагає дбайливого відношення на всіх етапах технологічного процесу, а при кожному пранні - стає все м'якшим.

Муслін буває різних форм і ваги. Високоякісне муслінове полотно - м’яке, гладке та сплетене з рівнопрядних ниток, це означає, що нитка зберігає однакову товщину по всій довжині полотна. Більш грубий муслін - нижчої якості сплітається із нерівних ниток, які можуть бути як відбілені так і ні.

Розрізняють чотири основних види мусліну:

Марля — це надлегка прозора форма мусліну, яка використовується для одягу, в якості органічних фільтрів та в медицині для перев’язки ран.

Муслін - це легкий звичайний муслін, який виготовляється з бавовни та шовку, але іноді також з віскози. Найкращий варіант для дитячого одягу, неймовірно м'який та приємний до тіла матеріал. Найчастіше, він буває двохшаровий, оскільки матеріал дуже рихлий і дихаючий. 

Швейцарський муслін – це прозора, легка форма мусліну з рельєфними візерунками або крапочками, часто зузтрічається у виготовленні дитячих муслінових пелюшок.

Текстильний муслін - найбільш товста і груба форма мусліну. Використовується в одязі та домашньому текстилі, відрізнається особливою міцністю і об'ємом. Після кожного прання, все більше і більше стає пухнастим.

Під час прання, до мусліну слід ставитися дбайливо. Перед першим використанням, рекомендуємо випрати муслін в пральній машині або вручну в холодній воді, використовуючи делікатні миючі засоби. Сушити потрібно в розправленому стані або ж в сущарці, але залишити в злегка вогкому стані - муслін дуже не любить, коли його пересушують. Прасувати можна на високих температурах, а повторне прання проводити вже в теплій воді.

Муслін відмінно підходить для пляжних тунік, він добре захищає від сонечка, швидко сохне і добре дихає. Саме тому, дитяча мусілнова туніка - must have в гардеробі малечі.